Crafted for Friends

Projekt "Crafted for Friends" je společně vyprávěný příběh TVŮRCŮ, PRODEJCŮ a FANOUŠKŮ skvělých craftových produktů, jídel a nápojů. 
 
A zároveň je to značka průřezového PORTFOLIA produktů, jídel a nápojů, které mají představovat to nejlepší z craftového Česka a nejbližšího okolí.

Projekt "Crafted for Friends" má přímočarou vizi:
UKÁZAT ČECHŮM I CELÉM SVĚTU, ŽE I TI NEJMENŠÍ TVŮRCI UMÍ DĚLAT SKVĚLÉ VĚCI, KTERÉ OBSTOJÍ I V NEJPŘÍSNĚJŠÍ KONKURENCI.

„Crafted for Friends je jméno pro portfolio prémiových potravinářský produktů od těch nejlepších českých výrobců a zároveň jde o označení neformální aliance složené právě z těchto výrobců. Projekt je založen na filozofii, že česká gastronomie i české potravinářství mohou nabídnout opravdu úžasné věci a že spoluprací můžeme odstranit bariéry, které trápí většinu malých potravinářských výrobců,“ vysvětluje Jiří Panuška, spolumajitel restaurace Červený Jelen a jeden z iniciátorů nového projektu: „Očekáváme, že projekt bude sloužit jako prezentace toho nejlepšího z Česka a zároveň to bude platforma pro budování reputace českého potravinářství, pro zvýšení šancí na export a samozřejmě pro další rozvoj a inovace v oboru. Prostřednictvím Crafted for Friends máme ambici posílit pozici českých craftových značek na českém i zahraničním trhu a vytvářet nové příležitosti pro všechny členy naší neformální aliance.” dodává Katarína Machytková, co-founder projektu.